
Kunst, natuur en muziek op Werk aan het Spoel
Nieuws 322 keer gelezenCulemborg - Op het terrein van Werk aan het Spoel aan de Goilberdingerdijk in Culemborg vindt zondag 24 mei de Fair op het Spoel plaats. Kunstenaars, makers, kwekers en natuurliefhebbers komen samen op dit buitenterrein. De toegang kost één euro; kinderen tot en met 15 jaar komen gratis binnen.
Bezoekers kunnen langs kramen struinen met schilderijen, prints, handgemaakte keramiek, planten en bijzondere vondsten voor huis en tuin. Veel werk is direct van de makers te koop.
Zelf maken
Wie zelf wil creëren, kan deelnemen aan workshops. Kunstenaars Wes en Maas geven de workshop Waterliniewezens, waarbij deelnemers hun eigen fantasiewezen maken. Kunstenaar Ellen van Vollenhoven biedt een workshop mono-print aan op de mini-etspers.
Wandelen en muziek
De Natuur- en Vogelwacht Culemborg organiseert natuurwandelingen rond het fort en de uiterwaarden, waarbij bezoekers meer leren over de planten, vogels en bijzondere natuur van de plek. Verspreid over het terrein speelt livemuziek van Mama Indigo, de rondtrekkende muzikant Kaspadre en studentenband Losbandig!.
Gouden Boekje
Tijdens de Fair is ook een speciale editie van het Gouden Boekje Een fort voor Vleermuis te koop. Het boekje verscheen ter gelegenheid van vijf jaar UNESCO Werelderfgoed voor de Hollandse Waterlinies.
De Fair op het Spoel wordt georganiseerd door Werk aan het Spoel, LekArt en Natuur- en Vogelwacht Culemborg, mede mogelijk gemaakt door Ondernemersfonds Culemborg en Bewonersinitiatieven Culemborg. De fair is op zondag 24 mei open van 11:00 tot 16:00 uur op Goilberdingerdijk 40 in Culemborg. Meer informatie is te vinden op werkaanhetspoel.nl/agenda.





















