Twee nieuwe sponsors voor Culemborgse voetbalclub Fair Play
Sport
2.239
keer gelezen
CULEMBORG • Het eerste elftal van de Culemborgse voetbalclub Fair Play werd afgelopen week verrast met nieuwe tassen en trainingspakken, die werden geschonken door twee nieuwe sponsors.
AFAG ADVIES administratie kantoor en Compliance Factory gaan Fair Play twee seizoenen voorzien van kleding en materiaal. “Wij zijn erg blij met deze sponsors, die niet alleen FairPlay sponseren maar ook mee gaan denken om FairPlay de komende twee jaar naar een hoger en een professioneel niveau te brengen”, zegt clubvoorzitter Machid El Boustati.
Afag Advies is een jonge organisatie die gespecialiseerd is in letselschade voor particulieren en ondernemers. Daanaast verzorgt men de boekhouding voor en geeft financiële adviezen aan zakelijke klanten. Boustati: “Afag Advies is zeer lokaal betrokken bij de Culemborgse inwoners. Naast FairPlay sponseren zij ook de zwemvereniging de Meer (zwembad Culemborg).”
Compliance Factory is een gerenommeerd bedrijf dat landelijk actief is. Het bedrijf is al meer dan 20 jaar de kennisspecialist voor het inhuren van externe professionals: ‘voor volledig risicoloze inhuur & administratieve ontzorging’.
Zondag 4 december spelen zowel het eerste, het tweede en het derde elftal van Fair Play een thuiswedstrijd. Het eerste elftal speelt tegen Sloterdijk AVV. Het team staat momenteel derde in de zondag 4e klasse D van het district West 1, op slechts één punt achter koploper SV Rivierwijkers.