
23 t/m 26 juni: Skate4daagse voor kinderen 6 tot en met 12 jaar
NieuwsCulemborg – Kinderen uit Culemborg kunnen volgende week weer meedoen aan de jaarlijkse Skate4daagse van Schaats- en Skatevereniging Lek en Linge. Na het succes van de afgelopen jaren organiseert de vereniging van dinsdag 23 tot en met vrijdag 26 juni opnieuw vier avonden skeelerplezier voor jeugd van 6 tot en met 12 jaar.
De deelnemers kunnen elke avond tussen 18.45 en 19.45 uur terecht op de skeelerbaan op Sportpark Ter Weijde. Daar rijden zij minimaal vijf rondjes per avond, waarna een stempel wordt verdiend. Wie meedoet, ontvangt op de slotavond een speciale Skate4daagse-medaille.
Volgens de organisatie staat niet alleen de sportieve prestatie centraal, maar vooral het plezier in bewegen. Kinderen hoeven bovendien geen lid te zijn van de vereniging om deel te nemen. Voor niet-leden bedraagt de bijdrage vijf euro. Daarmee worden onder meer de medaille en de traditionele koek-en-zopie verzorgd. Voor leden van de vereniging is deelname gratis.
Hoewel de uitdaging is om alle vier de avonden aanwezig te zijn, benadrukt de organisatie dat een gemiste avond geen belemmering vormt voor het ontvangen van een medaille. Ook dan blijft de prestatie volgens de vereniging de moeite waard.
Deelnemers moeten wel hun eigen skates meenemen. Het dragen van een helm en andere beschermingsmiddelen is verplicht.
Inschrijven kan via ssv.activiteiten@gmail.com. Meer informatie over de Skate4daagse en de vereniging is te vinden op de website van Schaats- en Skatevereniging Lek en Linge.





















