
Politiek café PRO over onderwijs en kansengelijkheid
Nieuws
Culemborg – Hoe zorgen we ervoor dat ieder kind dezelfde kansen krijgt om zich te ontwikkelen? PRO Culemborg organiseert vrijdag 11 september een politiek café over onderwijs en kansengelijkheid. Tweede Kamerlid Marjolein Moorman is daarbij te gast.
Moorman vertelt over haar persoonlijke achtergrond en haar motivatie om zich in te zetten voor gelijke kansen in het onderwijs. Ook drie Culemborgers brengen hun ervaringen uit de dagelijkse onderwijspraktijk in. Marieke Stolte, initiatiefnemer van onderwijs-zorginitiatief Linawijs, vertelt over haar ervaringen. René Kneyber, voormalig docent wiskunde en tegenwoordig trainer, adviseur en bestuurder van Toetsrevolutie, gaat in op ontwikkelingen en uitdagingen binnen het onderwijs. Aimée Kragt, leerkracht van de Taalklas/Nieuwkomersgroep Culemborg op basisschool De Palster, brengt het perspectief van nieuwkomerskinderen in.
De sprekers bespreken de kansen en knelpunten die zij in het onderwijs tegenkomen. Moorman reageert op hun verhalen en gaat vervolgens samen met de andere gasten en het publiek in gesprek. Bezoekers kunnen vragen stellen en hun ervaringen delen. Het politiek café vindt plaats bij Perron Lanxmeer, Stationsplein 13. De inloop is vanaf 19.15 uur en het programma begint om 19.30 uur. Rond 21.15 uur wordt de avond afgesloten, waarna bezoekers kunnen napraten tijdens een borrel. De toegang is gratis.





















