Afbeelding
Foto: Niroworld

Beperkt parkeren op de markt tijdens uitvaartdiensten mogelijk gemaakt

Nieuws 888 keer gelezen

CULEMBORG • De gemeenteraad van Culemborg heeft donderdag unaniem besloten dat er tijdens uitvaartdiensten op de markt toch beperkt geparkeerd kan worden. Een motie van Culemborg van Nu -met steun van mede-indieners D66, CDA en CU- kreeg steun van alle fracties.

Vanuit de uitvaartondernemers was een oproep gekomen om soms schrijnende toestanden te voorkomen waarbij de rouwwagen met de kist moest wachten totdat geparkeerde auto’s waren opgehaald.

John van Empel hield namens Culemborg van Nu een pleidooi dit toch praktisch op te lossen en benadrukte dat het zeer belangrijk is dat een overledene een waardig afscheid verdient en dat nabestaanden van het begin tot het eind bij elkaar moeten kunnen zijn tijdens de laatste reis van hun dierbare.

John benadrukte dat dit concreet iets is wat hij kan doen als raadslid voor de Culemborgers toen hij werd gekozen als raadslid.

Dick Aanen

Redacteur van Het Kontakt-Culemborgse Courant (+ HK-West Betuwe en HK-Tiel)

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Grootschalige inzetoefening op het O.R.S. Lek en Linge Nieuws 3 uur geleden
Afbeelding
Waterschap Rivierenland houdt Open Dag op zaterdag 14 oktober Nieuws 3 uur geleden
Afbeelding
Het Platform Veilig Ondernemen (PVO) ontvangt ster als symbool en eerste erkenning samenwerking Nieuws 3 uur geleden
Afbeelding
Oppositie Culemborg wil aanleg fietsstraat nog eens kritisch bekijken Nieuws 18 uur geleden
Afbeelding
Nationale bloembollenweekend begint in Culemborg Nieuws 23 uur geleden
Afbeelding
Pro Persona Connect en IrisZorg orgniseren een ondersteuningsgroep Nieuws gisteren
Afbeelding
Timpaan doneert 175.000 euro aan Hospice Nocturne Nieuws 27 sep., 10:22
Afbeelding
Open ochtend nieuwe locatie peuteropvang Harlekijn Nieuws 27 sep., 07:00