Vriendenschaar strijdt verder in nacompetitie
Culemborg - Vriendenschaar heeft de competitie afgesloten met een overtuigende 1-4 overwinning op ’t Goy en gaat daardoor met vertrouwen de nacompetitie in.
Op zaterdag 30 mei wacht op Sportpark Terweijde een thuiswedstrijd tegen DTA Fortius. Bij winst volgt waarschijnlijk op neutraal terrein een beslissingsduel met Eemnes om promotie naar de derde klasse.
Slordig balverlies
In de eerste helft had Vriendenschaar moeite om in het spel te komen door slordig balverlies en onnauwkeurigheid. Toch kwam de ploeg al vroeg op voorsprong via Thomas van Vark, die in de 8e minuut van grote afstand schitterend raak schoot: 0-1. Vlak voor rust maakte ’t Goy gelijk.
Na rust speelde Vriendenschaar veel beter. Ronan Hendriksen zette de ploeg in de 68e minuut opnieuw op voorsprong na een pass van Wouter van der Linden. Drie minuten later maakte Kiaro Yahya de 1-3. In blessuretijd bepaalde invaller Benji Kers, op aangeven van Hendriksen, de eindstand op 1-4.
Fair Play sluit seizoen in stijl af
Culemborg - Trainer Joey Hoffmans van het kampioensteam van FairPlay gaf in de laatste wedstrijd van het seizoen bewust speeltijd aan spelers die dit jaar minder minuten maakten.
Voorafgaand aan de aftrap zorgde BVV voor een mooie erehaag, waarna een aantrekkelijke en sportieve wedstrijd volgde. In de eerste helft gingen beide ploegen gelijk op en werd er gerust met een verdiende 1-1 tussenstand.
Initiatief
Na rust nam Fair Play echter het initiatief volledig over. Met een uitblinkende Sayfedine Oukhaiar, die driemaal trefzeker was, liep de ploeg uit naar een verdiende 5-3 overwinning. Ook Jaffar Ahmidout en Anass Jijih vonden het net. Na afloop werd het seizoen feestelijk afgesloten in Terweijde met diverse activiteiten en een rondrit in een open bus.
BZS verliest in eigen huis van Alem
Beusichem - BZS verloor zaterdag met 1-5 van Alem in een wedstrijd waarin beide teams met veel invallers speelden vanwege de naderende nacompetitie. Bij BZS stonden vier O19-spelers in de basis en maakte O16-speler Davryon van Amstel zijn debuut. BZS speelde tot de 40e minuut goed mee, maar via een discutabele penalty kwam Alem op 0-1.
Kort daarna viel ook de 0-2. Na rust vloeiden de krachten bij BZS langzaam weg en profiteerde Alem optimaal van de ruimte, wat leidde tot een 0-5 voorsprong. Joep Middelkoop zorgde nog voor de eretreffer: 1-5.
De focus gaat nu volledig op 7 juni, wanneer BZS speelt voor behoud in de vierde klasse. -Abdel Al Ayachi De Culemborgse Velden