Focus’07 heeft geen kind aan Voorwaarts: 5-0

Culemborg - Focus’07 heeft zondag een overtuigende 5-0 overwinning geboekt op Voorwaarts. Al in de eerste helft werd het verschil gemaakt dankzij een ontketende Gill van Beurden. De spits nam alle drie de treffers voor zijn rekening en bracht daarmee zijn seizoentotaal op 19 doelpunten.

Vanwege de comfortabele voorsprong werd hij in de rust gespaard en kon hij alvast onder de douche, met het oog op de belangrijke wedstrijd tegen UVV. In de tweede helft was het spel aan Focus-zijde wat slordiger en minder dominant, maar toch wist de ploeg nog tweemaal te scoren.

Nawfal Chatouani en Rayan Dahri tekenden voor de doelpunten na rust. Defensief stond het team eveneens goed. Doelman Thimo Derks verrichtte twee knappe reddingen en hield daarmee de nul. Al met al een prima overwinning die Focus’07 vertrouwen geeft richting het duel met UVV.

BZS haalt hard uit tegen DESO (8-1)

Beusichem - BZS is de tweede seizoenshelft overtuigend begonnen met een klinkende 8-1 overwinning op DESO. De thuisploeg startte scherp en zette de gasten direct onder druk.

Dit resulteerde al snel in doelpunten van Sybren Weeke en Niek van Ewijk (2-0). In het laatste deel van de eerste helft werd BZS wat nonchalanter, waardoor DESO vlak voor rust kon terugkomen tot 2-1. Na rust stelde BZS snel orde op zaken. Tom Beenen tekende voor de 3-1 en daarmee was het verzet gebroken. Zeker na de rode kaart voor DESO speelde BZS de wedstrijd volwassen uit. Cas Uyt de Haag, Twan Regtien (3x) en Rogier Burggraaf zorgden voor een ruime en verdiende eindstand. Een uitstekende start van BZS in de tweede seizoenshelft dat goede zaken doet op de ranglijst voor handhaving in de Vierdeklasse.

SMVC FairPlay incasseert eerste seizoensnederlaag

Culemborg - SMVC FairPlay heeft de eerste nederlaag van het seizoen moeten incasseren. In Culemborg was Vesta’19 met 1-2 te sterk voor een onherkenbaar FairPlay. De thuisploeg haalde bij

lange na niet het niveau van de eerste seizoenshelft en had grote moeite met het sterke drukzetten van de bezoekers, wat leidde tot veel slordigheden. Ondanks dat kwam FairPlay in de eerste helft nog goed weg met een 0-0 ruststand. Na rust hoopte het thuispubliek op beterschap, maar Vesta’19 sloeg toe. Uit een vrije trap van ruim 30 meter viel de 0-1, waarna twee minuten later ook de 0-2 werd gemaakt. Tien minuten voor tijd zorgde een eigen doelpunt nog voor de aansluitingstreffer, maar verder liet Vesta’19 het niet komen. Een terechte nederlaag voor de beoogde kampioen, die zowel individueel als collectief een offday had.

Abdel Al Ayachi, De Culemborgse Velden