
Signeersessie Floris Kleijne bij Boekhandel Tomey
NieuwsCULEMBORG • Floris Kleijne komt tijdens de koopzondag op 28 januari vanaf 14.00 uur bij Boekhandel Tomey zijn nieuwste thriller ‘Kleinste kwaad’ signeren.
Hij won met zijn eerdere roman ‘Klaverblad’ de Schaduwprijs voor beste debuutthriller en hij werd als enige debutant genomineerd voor de Gouden Strop.
Ko’s dochter is ontvoerd
In ‘Kleinste kwaad’ heeft detective Roelant Onderwater het criminele circuit voorgoed vaarwel gezegd. Vanaf nu neemt hij alleen nog koosjere zaken aan, zo heeft hij zijn partner Zorah beloofd. Maar dat voornemen blijkt lastiger vol te houden dan verwacht. Als hij een telefoontje ontvangt van Ko, een drugshandelaar bij wie Roelant in het krijt staat, kan hij onmogelijk nee zeggen. Ko’s dochter is ontvoerd en de levens van nog vier andere kinderen zijn in gevaar. Roelant bijt zich vast in de zaak, maar besluit Zorah buiten schot te houden.
Gedroomde toekomst verwoest
Zorah Thijssen worstelt al twee jaar met de nasleep van de zaak waarbij ze Roelant ontmoette en die ook haar carrière en haar gedroomde toekomst verwoestte. Als de ouders van een ontvoerd meisje haar hulp inroepen grijpt ze die kans dankbaar aan. Halsoverkop stort Zorah zich op de zaak, maar daarmee zet ze meer op het spel dan ze beseft.
Zo begint een race tegen de klok tegen een gewetenloze, onzichtbare vijand, met de levens van vijf onschuldige kinderen als inzet.