Yvette, Riekie en Jolanda veertig jaar lid.
Yvette, Riekie en Jolanda veertig jaar lid. Foto: Eigen foto

Drie leden Volksdansgroep Oriënt vieren veertigjarig jubileum

Nieuws

CULEMBORG • Volksdansgroep Oriënt uit Culemborg huldigde tijdens het Nieuwjaarsbal drie leden die hun veertigjarig jubileum vierden. Tijdens het jaarlijkse bal trad orkest Vranje op.

De drie jubilarissen Yvette van Erp, Riekie Vos en Jolanda de Reuver werden in september 1983 lid.

Naar de presentatiegroep
Reuver startte bij de kindergroepen. Dansleider was Huub Bosch. Reuver stroomde vanuit de kindergroep door naar de tienergroep, naar de volwassenengroep en naar de presentatiegroep. Inmiddels is ze bijna 25 jaar als bestuurslid bij de groep betrokken. Haar dochter Sarah danst ook bij Volksdansgroep Oriënt.

In het bestuur
Van Erp en Vos zijn via de recreantengroep ook snel in de presentatiegroep terecht gekomen. Van Erp heeft meerdere keren in het bestuur gezeten en Vos helpt waar ze kan, zoals recent met de Voetnoot voor het vijftigjarig jubileum van de dansgroep.

Optredens en reizen
De drie jubilarissen hebben ontelbare optredens gegeven en reizen gemaakt naar onder andere China, Korea, Syrië en Amerika.

Welkom!
Inmiddels heeft de vereniging meer dan veertig leden. Belangstellenden zijn welkom op de maandagavond van 19.30 tot 20.30 uur op de Havendijk. Meer Informatie via: info@volksdans-culemborg.nl