Afbeelding
Foto: Aangeleverd

Agora Basics bakt appeltaarten voor bewoners Zorgcentrum Kulenborg

Algemeen 1.556 keer gelezen

CULEMBORG • De leerlingen van Agora Basics fase 2 hebben zeven appeltaarten gebakken en deze bezorgd bij Zorgcentrum Kulenborg.

Zo hadden de bewoners iets lekkers bij de koffie. Dit idee kwam tot stand doordat er in het kerstpakket van de CPOB onder andere een appeltaartpakket zat. Van de pakketten bleven er een aantal over en hier mochten de scholen een goed doel voor bedenken. 

Baksels te koop bij Koningin Beatrixschool

Twee leerlingen bakken vrijdag thuis nog een appeltaart. Deze worden met nog meer baksel verkocht bij de Koningin Beatrixschool voor Giro 555, voor de slachtoffers van de aardbevingen in Turkije en Syrië.

Christine Kieviet

Redactiecoördinator van Het Kontakt-West Betuwe, Het Kontakt-Tiel en Het Kontakt-Culemborgse Courant

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Drie tips voor een geslaagd vrijgezellenfeestje voor mannen Ingezonden mededeling 26 mei, 13:07
Afbeelding
Culemborg gaat incontinentie- en luiermateriaal recyclen én wasbare luiers stimuleren Nieuws 26 mei, 12:03
Afbeelding
Beperkt parkeren op de markt tijdens uitvaartdiensten mogelijk gemaakt Nieuws 26 mei, 11:08
Afbeelding
Uitdaging voor jubilerend Pieter Aafjes om op hoogste muzikale niveau te blijven Algemeen 26 mei, 10:55
Afbeelding
KWC'ers klussen op camping in Zweden Nieuws 26 mei, 06:28
Afbeelding
Rockmusical ondanks weerstand in de Gelderlandfabriek Culemborg Cultuur 25 mei, 22:53
Afbeelding
Statushouders wegwijs maken in Culemborg Nieuws 25 mei, 15:49
Afbeelding
Wezen in en om het Weeshuis in Culemborg Nieuws 25 mei, 15:45