Man rijdt uit kwaadheid tegen voordeur apotheek in Culemborg
Algemeen
4.872
keer gelezen
CULEMBORG • Een automobilist is donderdagmorgen tegen de voordeur van apotheek Fonteijn aan de Prins Bernardstraat in Culemborg gereden.
De oorzaak was nogal pikant. De man was even daarvoor de apotheek binnengestapt. Hij toonde weinig geduld en drong voor in de rij. De baliemedewerkster verzocht hem twee tellen te wachten. Toen ontstak de man in woede. Hij bedreigde de baliemedewerkster en snelde vervolgens naar buiten. Hij stapte in zijn auto en reed in de achteruit tegen de deur aan. “Vervolgens reed hij vol gas door de voordeur heen”, zegt een anonieme getuige. “De auto sloeg af, anders was hij dwars door de balie gereden.”
De voordeur werd volledig vernield. De brandweer kwam ter plaatse voor assistentie.
De auto liep lichte schade op. De man is nagekeken door de huisarts. De apotheek is inmiddels weer open en de schade wordt hersteld.