VakantieBijbelFeest viert jubileum

18-02-2012 00:00
0 reacties

VEENENDAAL - Kinderen van de basisschool kunnen in de voorjaarsvakantie weer naar het VakantieBijbelFeest. Ze zijn op 20, 21 en 22 februari welkom van 10.00 tot 12.15 uur bij Evangeliegemeente De Regenboog aan de Emmerschans 2 in Veenendaal.

Dit jaar is het thema 'Let's Party', want het is al de 25ste keer dat het VakantieBijbelFeest wordt gehouden. Voor de kinderen uit groep 1 tot en met 3 is er elke morgen poppenkast en worden er verhalen verteld vanuit de Bijbel. Ook kunnen ze knutselen en is er een toneelstuk. Kinderen uit de groepen 4 tot en met 8 kunnen kijken naar sketches en samen zingen. Daarnaast mogen ze ook nog kiezen uit een aantal hele leuke workshops. Deelname is gratis.

Voor de ouders, familie en belangstellenden is er op de woensdagavond een ouderavond gepland van 19.00 tot 20.00 uur. Tijdens deze avond zal er een terugblik zijn op de ochtenden van het VakantieBijbelFeest. Meer informatie is te vinden op www.rebbo.nl of via tel 0318-502231.

Mijn bijdrage

Vul verplichte (*) en gewenste velden in.Uitleg Voorwaarden

Bericht:

Labels: (Trefwoorden waarmee anderen uw bijdrage kunnen vinden (komma gescheiden))

Foto ('s) (alleen jpg-bestanden)

Youtube URL:

Naam:*

E-mail:* (nodig om uw bericht te activeren)

Zend mij een e-mail wanneer anderen reageren op dit artikel of deze bijdrage

De redactie ontvangt een kopie van uw bijdrage.