Foto Wijco van Zoelen

Volop genieten bij Blijdesteijn

20-02-2012 10:00
1 reacties

TIEL - ,,Geniet van onze mooie zaak, van onze prachtige collectie en wij genieten van jullie als jullie hier komen." Franklin van Blijdesteijn toonde vorige week vrijdag tijdens de opening van de vernieuwde en verbouwde zaak zijn enthousiasme aan de genodigden. In grote getalen waren deze op de opening afgekomen. In het nieuwe gedeelte aan de Varkensmarkt was het een drukte van belang. Bram van Blijdesteijn vond in zijn openingsspeech dat ze misschien nu al te klein gebouwd hadden. Maar nadat de openingshandeling was verricht door de burgemeester van Tiel Hans Beenakker, Franklin en zijn kleindochter en kleinzoon, verspreidden de genodigden zich door de winkel en konden ze de prachtige en grote verlichte ruimten ervaren.

Burgemeester Beenakker had enkele weken geleden pas kennis gemaakt en vond het heel bijzonder wat er was neergezet. Ook vond hij het heel bijzonder dat de zaak al zolang bestond. ,,Ondernemers met lef zijn heel belangrijk en uw zaak is een trekpleister voor Tiel. Namens het college bood hij stropdassen met Flipje erop aan, stripboeken voor de kleinkinderen en voor in de zaak een tinnen bord.''

Reacties

Willem Vizee op 26-02-2012 16:03

Hoewel ik van nature niet echt een 'shopper' ben vind ik het toch enorm fijn dat een van de oudste winkels in ons mooie stadje aan de Waal er nog steeds is, en dan nog wel in zo'n fraai pand! Er is in Tiel met VenD en CenA al genoeg grootwinkels verdwenen. Ik wens de firma Blijdesteijn nog een lang zakelijk succes toe in onze stad!

Mijn bijdrage

Vul verplichte (*) en gewenste velden in.Uitleg Voorwaarden

Bericht:

Labels: (Trefwoorden waarmee anderen uw bijdrage kunnen vinden (komma gescheiden))

Foto ('s) (alleen jpg-bestanden)

Youtube URL:

Naam:*

E-mail:* (nodig om uw bericht te activeren)

Zend mij een e-mail wanneer anderen reageren op dit artikel of deze bijdrage

De redactie ontvangt een kopie van uw bijdrage.

Agenda

Vandaag

12.00 - Sieradenbeurs SpijkenisseCulemborg12.00 - Paraview SpijkenisseCulemborg

Maandag 28 mei 2012

11.00 - Reptilicabeurs SpijkenisseCulemborg

Woensdag 30 mei 2012

19.00 - Ouderworkshop Helpen ...Culemborg

Donderdag 31 mei 2012

19.30 - Workshops voetreflexmassageCulemborg

Vrijdag 01 juni 2012

17.00 - StudioZuidCulemborg19.30 - Nacht van GebedCulemborg20.30 - Presentatieavond ...Culemborg

Zaterdag 02 juni 2012

10.00 - Quiltmarkt 2 juniCulemborg10.00 - Fair & Green marktCulemborg

Meer agenda-items >