
Drie mannen aangehouden op verdenking van inbraak
14-02-2012 14:33
0 reacties
GELDERMALSEN - Dinsdagochtend rond 03.30 uur hielden twee politiemensen een drietal aan dat verdacht wordt van inbraak in een tankstation aan de Bosmanskamp in Geldermalsen.
Toen om 03.20 uur de melding binnenkwam dat een inbraak gepleegd werd in het tankstation, gingen meerdere eenheden ter plaatse. Eén van de aanrijdende politieauto's zag op de J.F. Kennedylaan, op 900 meter van het tankstation, een personenauto met daarin drie inzittenden rijden. Bij navraag bleek de auto afkomstig uit Rotterdam, waarop de agenten de auto een stopteken gaven.
Bij de daarop volgende controle van de inzittenden bleek dat twee van de drie gesignaleerd stonden om gehoord dan wel aangehouden te worden voor eerder gepleegde strafbare feiten. In de tussentijd gaf de politie-eenheid die bij het tankstation aan de Bosmanskamp aanwezig was enkele gegevens door met betrekking tot de inbraak. Het bleek dat die vermoedelijk met een breekijzer gepleegd was. Hierop vroegen de agenten die bij het Rotterdamse drietal stonden of ze in hun auto mochten kijken, waarvoor de mannen toestemming gaven. In de auto troffen de agenten vervolgens niet alleen een breekijzer aan maar ook andere spullen die vaker bij inbraak gebruikt worden, bivakmutsen en een verboden wapen.
Het drietal -twee mannen van 20 jaar uit Schiedam en Krimpen aan den IJssel en een man van 42 jaar uit Schiedam- werd daarop aangehouden en overgebracht naar het politiebureau.
Het drietal is ingesloten en zal vandaag gehoord worden. De politie onderzoekt hun betrokkenheid bij de inbraak verder en maakt proces-verbaal op van de zaak.
Uitreiking Groen Lintje tijdens Fair & Green
27-05Jazz in de Blusser 27-05Optredens in Muziektent 27-05Avontuurlijke zomeractiviteiten bij ... 27-05Medewerkers Rabobank West Betuwe ... 27-05Kunst in tekst bij LiJo-Art 27-05Eerste oplevering huurwoningen Buitenhof 26-05Kersentocht voor skaters 26-05Demodag Sport Balans 26-05Rommelmarkt Pieterplaatsje
Meer Laatste nieuws >
Meest gelezen artikelen
22-05BDU-lezersactie: Maak kans op vrijkaarten ... 23-05Prijswinnaar BDU-Lezersactie rondvlucht ... 24-05Protestmars voetbalclub SMVC Fair ...16 22-05Raadspraat: Een eerlijk speelveld2 23-05Project molen Johanna start 24-05Medisch Centrum de Fonteijn ... 22-05Programmering Culemborg Bijvoorbeeld ... 20-05Debatteer met Marlies Veldhuijzen ... 21-05Focus met één been in derde klasse 20-05Gezellig en sportief G-toernooiMeeste reacties
24-05Protestmars voetbalclub SMVC Fair ...16 22-05Raadspraat: Een eerlijk speelveld2









