Effectief communiceren met je kind

Door: Lidwien Boudens | 10-02-2012 14:15
0 reacties

Effectief communiceren met je kind.

Wilt u uw kind beter leren begrijpen? Wilt u uw kind een positief zelfbeeld meegeven? Wilt u uw kind ruimte geven maar ook grenzen stellen? Wilt u uw kind helpen bij het zelf leren oplossen van problemen? Wilt u een sfeer in uw gezin waarin iedereen zichzelf kan zijn en er rekening wordt gehouden met ieders wensen en behoeften? Wilt u leren om conflicten zo op te lossen dat iedereen wint en niemand verliest? Wilt u dat samen met andere ouders leren, onderzoeken en oefenen? Wilt u eigen-wijzer worden als ouder en als mens?


Schrijft u zich dan in voor de oudertraining 'Effectief communiceren met je kind'. De training vindt plaats in Culemborg, op 8 woensdagochtenden van 8.45 tot 11.45. De eerste bijeenkomst is op 28 maart. Mail naar info@nascant.nl voor meer informatie of om u op te geven voor deze training.


De trainer is Lidwien Boudens. Zij is moeder, pedagoge, trainer, opleider en interim-manager in de kinderopvang. Zij traint vanuit oprechte nieuwsgierigheid naar en betrokkenheid bij wat u als ouder beweegt! U bent van harte welkom.

Mijn bijdrage

Vul verplichte (*) en gewenste velden in.Uitleg Voorwaarden

Bericht:

Labels: (Trefwoorden waarmee anderen uw bijdrage kunnen vinden (komma gescheiden))

Foto ('s) (alleen jpg-bestanden)

Youtube URL:

Naam:*

E-mail:* (nodig om uw bericht te activeren)

Zend mij een e-mail wanneer anderen reageren op dit artikel of deze bijdrage

De redactie ontvangt een kopie van uw bijdrage.