
Ramen ingegooid bij Imami Azam moskee in Culemborg, verdachte aangehouden
Nieuws 2.714 keer gelezenCULEMBORG • Er zijn zondagnacht rond 2.00 uur tien ramen vernield bij de Imami Azam moskee in Culemborg.
De vernieling werd zondagmorgen ontdekt. De politie heeft op basis van bewakingsbeelden een 41-jarige inwoner van West Maas en Waal aangehouden. Het zou gaan om een verwarde man, die waarschijnlijk in z’n eentje heeft gehandeld.
De schade viel relatief mee, omdat er dubbel glas in de ramen zat. “Toch zit de schrik er goed in bij de Culemborgse islamitische gemeenschap”, meldt Selcuk Demirici namens het bestuur van de moskee.
“Dit is echt verdrietig nieuws dat de moslimgemeenschap in Culemborg diep heeft geraakt”, zegt PvdA-raadslid Yassin Dagdag in een reactie. “Tijdens mijn bezoek aan de moskee heb ik jongeren gesproken die zich verdrietig en bezorgd voelen over wat de toekomst brengt.”






















