83-jarige rijdt weg na aanrijding

08-09-2011 14:34
0 reacties

CULEMBORG - Een 34-jarige man uit Beesd is woensdagmiddag 7 september in Culemborg op de fiets aangereden door een auto. De 83-jarige bestuurder van de auto is er vervolgens vandoor gegaan. Even later is de man alsnog aangehouden.

Het ongeval gebeurde omstreeks 13.55 uur op de rotonde van de Wethouder Schoutenweg met de Citroenvlinderlaan. De fietser kwam uit de richting van Culemborg en reed richting Beesd. De auto wilde de rotonde oprijden. Voor deze rotonde krijgen fietsers voorrang. Er ontstond een aanrijding doordat de 83-jarige geen voorrang verleende aan de fietser. De fietser is ter plaatse bekeken door het ambulancepersoneel.
De bestuurder van de auto stapte na de aanrijding uit en zei tegen een getuige dat hij naar het ziekenhuis moest. Hierop is hij weer in de auto gestapt en verder gereden. Agenten zijn naar omliggende ziekenhuizen gegaan en troffen de verdachte aan. Hij is aangehouden voor het veroorzaken van een verkeersongeval met letsel.

Mijn bijdrage

Vul verplichte (*) en gewenste velden in.Uitleg Voorwaarden

Bericht:

Labels: (Trefwoorden waarmee anderen uw bijdrage kunnen vinden (komma gescheiden))

Foto ('s) (alleen jpg-bestanden)

Youtube URL:

Naam:*

E-mail:* (nodig om uw bericht te activeren)

Zend mij een e-mail wanneer anderen reageren op dit artikel of deze bijdrage

De redactie ontvangt een kopie van uw bijdrage.